Czy warto wynająć samochód dostawczy dla firmy?

Czy warto wynająć samochód dostawczy dla firmy?

Jak wykonywać obowiązki spoczywające na nas jako na osobach odpowiedzialnych za rozwój firmy, jeśli ciągle brakuje nam floty? Teoretycznie, stajemy przed wyzwaniem, któremu trudno sprostać. W praktyce jednak nasza sytuacja nie jest beznadziejna.

Choć ciągle kupuje się samochody przeznaczone dla firmy, nie jest to już jedyny sposób na wchodzenie w ich posiadanie. Nie mniej wartościowe wydaje się odwiedzanie podmiotów oferujących wynajem samochodów dostawczych w Katowicach.

Największym atutem takiego rozwiązania jest stosunkowo niski poziom generowanych przez nie kosztów. Samochód jest dostępny niemal natychmiast po tym, jak wyrazimy chęć skorzystania z niego, mamy przy tym do czynienia z autem już przygotowanym do tego, aby do niego wsiąść. To nie my martwimy się o jego amortyzację, nie my też zajmujemy się ewentualnymi naprawami. Niektóre firmy po kilku podejściach do wynajmu decydują się na zakup własnego auta. Nie brakuje jednak i takich, które z omawianej tu opcji korzystają przez długi czas.

Post Author: admin